.

PBOHUZ Салата Веслање Машина Челик Веслање Машина за Кардио Rower Тренингот на Телото Обука Дом Салата Фитнес Додаток

PBOHUZ Салата Веслање Машина Челик Веслање Машина за Кардио Rower Тренингот на Телото Обука Дом Салата Фитнес

DEN 9147.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

♠Имаат ист 8 челична носечка ролери, мазна и silent. ♠Имаат ист 10cm проширува главната рамка сила ширина, цврста и стабилна. ♠Имаат ист мерење, броење, далечина, потрошени-калории метар екранот. ♠Имаат ист ви овозможува да се симулираат вода пловењето, со полно тело, вежби за вас. ♠Имаат ист има хидраулични амортизацијата, 12-опрема отпор на вредноста и 3-позиција висина прилагодување.Карактеристики : 1. Мерење, броење, далечина, потрошени-калории метар екранот. 2. Ви овозможува да се симулираат вода пловењето, со полно тело, вежби за вас. 3. Таа има хидраулични амортизацијата, 12-опрема отпор на вредноста и 3-позиција висина прилагодување. 4. 10cm проширува главната рамка сила ширина, цврста и стабилна. 5. 8 челична носечка ролери, мазна и silent.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Веслање Машински Материјали : Челик Тежина : Околу. 13300g / 469.1 оз Пакет Листа : 1 * Веслање Машина Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време.

Главните својства