.

Eyebloc NanoBloc веб Камера Покрие - Универзална Обновливи Камера Покритие за Сите Уреди за Контрола на Вашата Приватност, Силна Нано Вшмукување Нема Остатоци (6-Pack, Измет)

Eyebloc NanoBloc веб Камера Покрие - Универзална Обновливи Камера Покритие за Сите Уреди за Контрола на Вашата

DEN 239.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

ЗАБАВА EMOJI ДИЗАЈНИ : Совршен за да се заштитат вашиот дете приватноста, или само да се направи забава и трендовски изјава.Овие веб камера опфаќа карактеристики стилски дизајни кои секој ќе љубов; сите во една мала и ненаметлива форма фактор.Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си : Оваа веб камера поклопецот лесно се држи до било камера обезбедување дека тоа не може да се користи против вас од страна на хакери или надзор на експерти.Стоп за хакирање во своите песни и го врати мирот на умот.УНИВЕРЗАЛНА КАМЕРА ОПФАЌА : Контрола на вашата приватност за сите уреди со Nano Bloc обновливи камера капак.Компатибилен со било кој уред, вклучувајќи го вашиот лаптоп, КОМПЈУТЕР, iphone, ipad, паметен телефон и таблет.ОБНОВЛИВИ одново И ОДНОВО : Во Nano Bloc може да се отстрани и да се користи повторно и повторно.Ако забележите загуба во вшмукување, едноставно исплакнете со вода и оставете ја да се исуши за да се направи добра како нови.SAFE ЕКРАН ЗАТВОРАЊЕ s индустрија-водечки дизајн и конструкција.Eyebloc налага користење на нано вшмукување чаши кои се држиме до вашиот уред без лепила.Eyebloc е исто така дизајниран за лесно да го вклучите / исклучите вашиот веб камера.Стоп веб камера хакери во нивните песни и да се земе дека конференциски повик во вашиот пижами знаејќи дека вие сакајте споделување на видео по грешка.Ние се користат да се користи лента, но ние измислени Eyebloc затоа што не сакале да се gunk на нашата лаптоп, телефон и други уреди и ние се допаѓа да ги користите нашите веб камера за разговор со пријатели и колеги.Така, сакавме нешто што лесно може да се отстрани кога ја користите камерата и отстрани без да остават gunk на нашата скапа опрема.

Главните својства