.

Бебе Бебе Фланелен Боксери Бањарки, Унисекс Деца Крпа Облека Маскирани Pajama Sleepwear

Бебе Бебе Фланелен Боксери Бањарки, Унисекс Деца Крпа Облека Маскирани Pajama Sleepwear

DEN 453.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

Cashmere Мешавини.Вратоврска затворање.Машина За Миење.Бања Маскирани Облека - Ова Бебе Бања Маскирани Облека направени од страна на премиум-одделение фланелен боксери, тоа е супер меки, lint слободни, Еко-пријателски и Кожа-пријателски, без чеша или нула, пријатна одговара на вашето бебе добро.Ултра абсорбента, wicking далеку влага и сушење на вашето бебе брзо, што го вашето бебе да се чувствува удобно и среќни по секоја бања.Бебе Туш Подарок - Ова бебе туш собата е perfit подарок за вас да се даде како подарок на некој пријател или да купите за вашиот син/внук.Бебе Бања Облека - Оваа симпатична и симпатична животно цртан филм лице маскирани облека со вратоврска и booties да се задржи вашето бебе топло, вашите деца можат да го носат, за неколку часа околу куќата со бебето бања облека сет по неговата бања.Дизајн - Купи ова за вашата животни возљубен син/внук, Тоа е толку слатко, мека и сјајна зелена/жолта, со една патка/жаба лицето на маскирани.Може да се користат во сите годишни времиња, Зима, Есен,Пролет и Лето.Големината и Нега : Оваа група е наменета за бебиња 0-12 месеци и не е само машина-перат но, исто така, фен-безбедно, измиени и без lint, одржување на мекоста се мијат по миење.

Главните својства