.

Неговата и Нејзината Бања Пешкир Set | Годишнината Свадба Ангажман Подароци за Парови

Неговата и Нејзината Бања Пешкир Set | Годишнината Свадба Ангажман Подароци за Парови

DEN 1079.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.СЕТ ОД ДВЕ висок квалитет 100% памук тери бања крпи со црна stitched monograms.НЕГОВАТА и НЕЈЗИНАТА monograms во црна крои се постави против јасни бел памук тери.ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА : 63" x 31.5" секоја (ширевте).НЕКОЛКУ ГОДИШНИНАТА ПОДАРОК - одлична идеја за традиционалните "памук" втора свадба годишнината подарок.СВАДБА ИЛИ АНГАЖИРАЊЕ ПОДАРОК - ова крпа поставете го прави голем плус на секое младенците цел бања оркестарот.Во текот големина бања крпи.Две крпи по собата.Секој крпа мерки : 31.5" x 63".Monogrammed крои : Неговата и Нејзината. 100% памук тери материјал. 650 GSM.Оваа романтична тери памук бања крпи поставени се два подароци во еден подарок за неа и подарок за него.Во текот големина бања towels Two крпи по set Each крпа мерки : 31.5" x 63" Monogrammed крои : Неговата и Hers100% памук тери material650 GSM.

Главните својства