.

FAKEME 1 Пар Аудио Лаптоп Говорникот, Изградена-во за Dell N5040 N5050 V1550 M5040 M5050 DV15, 23.40979.003

FAKEME 1 Пар Аудио Лаптоп Говорникот, Изградена-во за Dell N5040 N5050 V1550 M5040 M5050 DV15, 23.40979.003

DEN 2059.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Директно замени погрешни, напукнато или скршено јазик.Одговара за N5040 N5050 M5040 M5050 V1540 V1550. Пакетот вклучува 1 лево и 1 право Јазик.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив со долг животен век.Директна замена, совршен fitment, лесен за употреба.Опис : - Одговара за N5040 N5050 M5040 M5050 V1540 V1550 - Направени од високо квалитетен материјал, издржлив со долг животен век. - Директно го замени погрешни, напукнато или скршено јазик. - Директна замена, совршен fitment, лесен за употреба. - Пакетот вклучува 1 лево и 1 право Јазик.Спецификација : - Материјал : Метал Пластика - Тип : Лаптоп Јазик - Дел Број : DV15 23.40979.003 - Боја : Black Size Табела : 9x6x1cm/3.54x2.36x0.39inch Package Вклучува : 1 Пар Лаптоп Speakers Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Главните својства

- Material:
Metal Plastic
- Type:
Laptop Speakers
- Part Number:
DV15 23.40979.003
- Color:
Black
Size Chart:
9x6x1cm/3.54x2.36x0.39inch :
Package Includes:
1 Pair Laptop Speakers :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :