.

Legrand - Wiremold C33 ТВ со Рамен Екран Кабелот Капакот за Полнење

Legrand - Wiremold C33 ТВ со Рамен Екран Кабелот Капакот за Полнење

DEN 665.28

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Идеален За Прикривање На Кабли Се Користат Со Ѕид Монтирани Телевизори Со Рамен Екран.Крај : Бела.Материјал : Пластика.Од Името На Брендот : Legrand-Wiremold.ТВ со рамен екран кабелот капакот за полнење.Идеален за прикривање на кабли се користат со ѕид монтирани Телевизори со рамен екран.Крај : бела.Материјал : пластика.

Главните својства