.

Тунелот Hammock Зима и Топло Хрчак Тунелот Hammock Кафез Додатоци за Chinchilla Ferret Зелена

Тунелот Hammock Зима и Топло Хрчак Тунелот Hammock Кафез Додатоци за Chinchilla Ferret Зелена

DEN 410.16

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Хрчак постелнината е изработен од мека волна.Висока топлина индекс, удобно и мека.Издржливи хрчак куќа додатоци да се направи вашето домашно милениче тоа го сакаат.Лесен за употреба и чистење : да се Поврзете на внатрешноста на кафезот лесно и брзо со користење на 3 метални куки кои доаѓаат со неа.Се чувствуваат слободни да се откажам хрчак од кафезот, па дури и од подот за него да си игра со.Машина перат.Димензии : Должина x ширина 19.7 x 5.9 инчи (50 x 15 cm).Шеќер едрилица hammocks се погодни за верверички, шеќер едрилици и хрчаци.Поставен и удобно : На ferret hammock може да се користи не само да играат, но исто така и како се крие место за спиење.Тоа ќе се сврти на вашето домашно милениче кафез во топол дом, така што вашето домашно милениче има доволно сигурност.Погодна животинска : Хрчак подлога е многу погодна за хрчаци, gerbils, шеќер едрилици, глувци, chinchillas, гвинеја свињи, црвените верверички, ferrets, гуштери, зајаци, глувци, chipmunks, macaws, cockatoos, птици, итн.Опис.На hammock и тунел дизајн во голема мера може да се прошири на мал простор за мала хрчак или други мали животни кафез, додавајќи простор и забава за мали животни да се движат наоколу.Тоа е многу нежна и кожата по мерка за вашиот миленик и нема да ја иритираат вашето домашно милениче, обезбедување на нив со топол допир.Карактеристики.Хрчак тунелот hammock -Боја : Зелена. - Материјал : кадифен. Големина на : 50x15 cm/19.69x5.91 инчи.Белешки. 1. Бојата може да биде посветла или потемна во зависност од екранот. 2. Големини се за повикување само и може да варира од 1-3cm во рачни мерења. 1 * Хрчак тунелот hammock.

Главните својства