.

Concetti ди-Lusso Alvin Бамбус/Guipure Везени Луксузни Крпи - Мека и Перат турска Бања Крпи за Раце, Лице и Коса – Наместете го на 2 во Подарок Кутија - Пастел, Сива

Concetti ди-Lusso Alvin Бамбус/Guipure Везени Луксузни Крпи - Мека и Перат турска Бања Крпи за Раце, Лице и

DEN 772.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сува исклучување пот од вас и машини во салата.Задржи вашето лице надвор од солена вода, на плажа.Поглезите со нега на деликатна кожа на бебето.Се грижи за вашата кожа, лице со чистење ритуали.Сува исклучување раце по користење на тоалетот.Дизајнирани за да ве задоволи со најдобрите на турски е наследство на ткаенини.Направен од бамбус и памучни влакна, овие крпи собира најдоброто од двата светови да понуди мека, супер абсорбента материјал , благодарение на природните својства на бамбус.Нашите Памучни Пешкири се супер абсорбента, што ги прави совршени за сушење исклучување во секое сценарио.Овие бања влошки се направени од влакна од бамбус и памучни, за екстра мекост и квалитет.Поглезите и да се грижи за себе си со овој турски луксузни крпа сет кој, исто така, ќе ги красат вашата бања.Сува исклучување пот од вас и машини во gym Keep вашето лице надвор од солена вода во beach Pamper со нега на деликатна кожа на babies Take нега на вашата кожа, лице со чистење rituals Dry исклучување раце по користење на тоалетот.Зошто треба да се Избере Concetti Крпи?.Дизајнирани за да ве задоволи со најдобрите на турски е наследство на ткаенини.Направен од бамбус и памучни влакна, овие крпи собира најдоброто од двата светови да понуди мека, супер абсорбента материјал , благодарение на природните својства на бамбус.Нашите Памучни Пешкири се супер абсорбента, што ги прави совршени за сушење исклучување во секое сценарио.РАЗЛИЧНИ КРПА ПОСТАВУВА СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАНИ ЗА ВАШИТЕ ПОТРЕБИ : .

Главните својства