.

Aexit 45mm Сечење Дупка Пили & Додатоци Дијаметар 8мм Круг месо тело Метал Дијамант Обложени Стакло Дупка Дупка Видов Поставува Видов 4pcs

Aexit 45mm Сечење Дупка Пили & Додатоци Дијаметар 8мм Круг месо тело Метал Дијамант Обложени Стакло Дупка Дупка

DEN 1060.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сечење Дијаметар : 45mm / 1.8"; Име на Производ : Стакло Дупка го Видел.Материјал : Метал; Пакет Содржина : 4pcs x Стакло Дупка го Видел.Тежина : 188g; месо тело Големина : 8mm / 0.31".Вкупна Должина : 52mm / 2.05"; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење.Дупка Видов Длабочина : 28mm / 1.1".Специјално за стакло отвори , крајната дупка видов за е тешко да се намали материјали, Со Посебен дизајн на дијамант лемење, на работ од виде ножот ќе биде слободен за сечење, ефикасноста на сечење ќе се подобрат во голема мера.Карактеристики : Направен од висок квалитет на дијамантски прав electroplating.Сечат дупки непречено, tidily, со од скршени рабови и вибрации феномен.Мала инцизија отпор, зголемување на брзината на сечење дупки, лесно да ги красат по grooving и лесно да се .Вниманието : Со цел да се продолжи животот на ова стакло дупка видов, кога обработка, ве молиме додадете во coolant течности или вода.Работат без ладење е забрането.Ова стакло дупка видов само може да се користи во сечење дупки на стаклото.

Главните својства