.

Velaurs Патент Облека Маска, Виси Облека Торба Дише Транспарентни за Плакарот за Патување

Velaurs Патент Облека Маска, Виси Облека Торба Дише Транспарентни за Плакарот за Патување

DEN 1956.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Голем Капацитет : Носење на облека торба е погодна за чување на вашиот јакни, кошули, палта и сезонски облека, тоа може да бидат обесени на плакарот столбови, спални, или подруми за долгорочно чување.Лесен За Користење : На транспарентен прозорец на предната страна овозможува да ја видите содржината, без отворање на патент на гардероба заштита торба, и патент ви овозможува брзо да пристапите до неа.Мулти Цел : Оваа облека складирање торба исто така, може да биде половина укината, па можете да го користите како туристички виси торба, а тешки се движат торба или облека торба за плакарот складирање.Преносни : На врвот drawstring може да се поправи на закачалка, страната има тока појас дизајн, и е опремен со 2 засилен рачки, што е погодно за вас за да го подигнете.Анти Прашина : Облека торба за плакарот за складирање, кој може да ги зачувате вашите алишта во еден точен начин и и брчки, што е направена на 600 D Оксфорд ткаенина, силна и дише.Функција : 1. Анти Прашина : Облека торба за плакарот за складирање, кој може да ги зачувате вашите алишта во еден точен начин и и брчки, што е направена на 600 D Оксфорд ткаенина, силна и дише.2. Преносни : На врвот drawstring може да се поправи на закачалка, страната има тока појас дизајн, и е опремен со 2 засилен рачки, што е погодно за вас за да го подигнете.3. Мулти Цел : Оваа облека складирање торба исто така, може да биде половина укината, па можете да го користите како туристички виси торба, а тешки се движат торба или облека торба за плакарот складирање.4. Лесен За Користење : На транспарентен прозорец на предната страна овозможува да ја видите содржината, без отворање на патент на гардероба заштита торба, и патент ви овозможува брзо да пристапите до неа.5. Голем Капацитет : Носење на облека торба е погодна за чување на вашиот јакни, кошули, палта и сезонски облека, тоа може да бидат обесени на плакарот столбови, спални, или подруми за долгорочно чување.Како да го Користите : Патент дизајн за да се извлече облека.Спецификација : Предмет Тип : Складирање Bag Product Материјал : 600 D Оксфорд Cloth Product Големина : Прибл. 127 x 61 x 25.4 cm / 50 x 24 x 10in Weight : Прибл. 1091g/2.4 lb Applicable Сценарија : Јакни, Кошули, Палта и Сезонски Облека, Висат на Плакарот Пол, Дом или Подрумот, Таванот, Гаража за долгорочно Чување Пакет Листа : 1 x Облека Складирање Bag Note : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 0.4‑0.7 во грешка.

Главните својства

Item Type:
Storage Bag
Product Material:
600D Oxford Cloth
Product Size:
Approx. 127 x 61 x 25.4cm / 50 x 24 x 10in
Weight:
Approx. 1091g/2.4lb
Applicable Scenarios:
Jackets, Shirts, Coats and Seasonal Clothes, Hang on the Closet Pole, Dormitory or Basement, Attic, Garage for Long Term Storage
Package List:
1 x Clothing Storage Bag :
Manual measurement, please allow 0.4‑0.7in error. :