.

1993 Donruss Серија 2 Мајстори на Играта Безбол Поле

1993 Donruss Серија 2 Мајстори на Играта Безбол Поле

DEN 1896.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Во Бизнисот, за Над 30 години !.Додавање на Предмети неделен ве Молиме да се врати да се Чувствувате Спортски Инвестиции за повеќе големи предмети !. 1993 Donruss Серија 2 Мајстори на Играта Бејзбол Кутија 18 ПАКЕТИ ПЛУС МАЈСТОРИ на ИГРАТА нова димензија во собирање содржи 12 мајстори на Играта картички плус 18 93 Donruss series2 восок пакети ве Молиме видете слики за било ситни набори на кутија.

Главните својства