.

Дизни Автомобили Бања Сет

Дизни Автомобили Бања Сет

DEN 1456.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Вистински, Оригинален, Автентичен Дизни Продавница.Вклучува кофа со протегаат капак и пет бројки.Бројките се вклучени : Молња Меквин, Луиџи, Шериф, Матер, и Црвено.Кофа карактеристики се прелива spout и во прилог пластична рачка.Црвено пластичен капак карактеристики средни протегаат дупки.Пополни 'er up!Молња Меквин, и на шампионатот, екипата на ликови од PIXAR Автомобили ќе имате малку speedster трки да се искапеш со оваа забавна сет!Сместен е во јасна pail со шарени цедилка капак, тоа ќе се прелива на возбуда.

Главните својства