.

ZAGG InvisibleShield Стакло Крива Екран Заштитник Направени За Samsung Галакси S9 - Јасно

ZAGG InvisibleShield Стакло Крива Екран Заштитник Направени За Samsung Галакси S9 - Јасно

DEN 205.92

Износ
Во форма достапна за нарачката

Влијание & нула заштита : висок квалитет калено стакло, обезбедува максимално влијание и нула заштита.Криви, случај-friendly одговара : прецизно свиткани рабови понудат прецизен, случај-friendly одговара.Ултра мазна површина : на свилен мазна калено стакло се чувствува само како вашиот телефон е оригинална екран.Целосна, secure-одговара лепило : шок-абсорбента лепило го опфаќа целиот екран обезбедувајќи извонредна чувствителност на допир.Невидливи Shield стакло крива елита се придржува целосно на целиот екран обезбедување останува поделен на секој допрете го и допрете.Шок-абсорбента слој обезбедува дополнителна заштита Без да се жртвува чувствителност на допир.Криви краевите се сечат прецизно да се заштити секоја педа на вашиот екран.Издржливи калено стакло ги штити вашиот екран од гребење, инциденти, и да се загрози штета.Масло отпорни заврши спречува отпечатоци од прсти од акумулира и ви помага да го одржувате вашиот екран во потрага приштина.

Главните својства