.

Силиконски Замена Бенд Рака Компатибилен Со Блаже Црна*Црвена

Силиконски Замена Бенд Рака Компатибилен Со Блаже Црна*Црвена

DEN 287.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Класичен TPU рака е флексибилни, водоотпорни и издржливи.Нерѓосувачки челик тока дизајн, осигурајте се дека вашиот фитнес тракер се обезбеди за време на напорни вежби.Компресија, прецизна, цврсти и издржливи, целосно пристап до сите контроли, копчиња и пристаништа.Ја спречува фитнес тракер од намалува, испакнатини или гребење.Добра замена за стариот и скршена рака.Објектот Описи : -Класичен TPU рака е флексибилни, водоотпорни и издржливи.-Нерѓосувачки челик тока дизајн, осигурајте се дека вашиот фитнес тракер се обезбеди за време на напорни вежби.-Компресија, прецизна, цврсти и издржливи, целосно пристап до сите контроли, копчиња и пристаништа.-Ја спречува фитнес тракер од намалува, испакнатини или резервни играчи.-Големина може да се прилагоди според зглоб.-Мекост на кожата-friendly и удобен.-Добра замена за стариот и скршена рака.-Целосно компатибилен со Fitbit Блаже.-Забелешка : Замена, бендови само, не вклучуваат види.Пакет : 1x Силикони Strap Item Спецификации : Материјал : TPU, PC Карактеристики : Кожа-Friendly Fit Зглоб : Прибл. 16-22cm(6.3"-8.6")на Рака Ширина : 2,2 см (0.87")Тежина : 24g.

Главните својства