.

Aexit GBPC3510W 1000V Интерфејси 35A Половина-Брановидна Една Фаза Мост Rectifier Радио Фреквенција Трансиверите 2 КОМПЈУТЕРИ

Aexit GBPC3510W 1000V Интерфејси 35A Половина-Брановидна Една Фаза Мост Rectifier Радио Фреквенција Трансиверите

DEN 1471.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Име на производ : Мост Rectifier;Модел : GBPC3510 W;Max.Просечната Напред бидат исправени Струја : 35 A.Max.Рекурентен Врв Обратна Напон : 1000 V;Доведе Големина : 1 x 25мм/ 0.03" x 1"(D*Макс.L).Димензија : 29 x 29 x 7,6 милиметри/ 1.1" x 1.1" x 0.3" (L*W*T);Монтирани Дупка Кол. : 5.2 mm/ 0.2".Материјал : Пластика, Метал;Боја : Црна, Сребрена Tone.Net Тежина : 28g;Пакет Содржина : - 2 x Мост Rectifier.Една фаза, половина Брановидна.Ниска напред напон капка.Ниска испуштање струја.совршен за печатени кола.

Главните својства