.

MTH ВОЗОВИ; MIKES ВОЗ КУЌА НС 4 АВТОМОБИЛ Хопер Сет (Позлатен)

MTH ВОЗОВИ; MIKES ВОЗ КУЌА НС 4 АВТОМОБИЛ Хопер Сет (Позлатен)

DEN 1497.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

96851. 4-Автомобил Кокс Бункер во Автомобил Set - Норфолк Јужниот дел (Позлатен) Автомобил Бр. : 390513, 390532, 390552, 390583 Intricately Детални, Трајни ABS Тело Шарени, Атрактивна Боја Шема Метални Тркала и Оски Умре-Фрлија 4-Тркала Камиони Брзо-Агол Тркала Поставува Игла-Точка Оски (2) Оперативниот Умре-Фрлија Метал Couplers О Скала Kadee-Компатибилен Спојка Монтажа Влошки Посебен Метал Парапети 1 : 48 Скала Димензии Секој Автомобил Мерки : 13 5/8" x 2 5/8" x 4" Работи На О-31 Криви ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ГУШЕЊЕ ХАЗАРД - МАЛИ ДЕЛОВИ!НЕ СЕ НАМЕНЕТИ ЗА ДЕЦА ПОД 3.

Главните својства