.

Младата 9 Компјутер. X10 12 Точка Долго Шема Комбинација SAE Клуч Сет - CCWS9BS

Младата 9 Компјутер. X10 12 Точка Долго Шема Комбинација SAE Клуч Сет - CCWS9BS

DEN 2260.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Супериорна сила од специјално формулиран и термички обработени Crestoloy легиран челик изградба.Црна манган фосфат заврши за екстремни отпорност на корозија и мазна земјата површини за да се намали триењето.Off-агол вчитување технологија на полето на крајот ја намалува fastener заокружување. 15 Степен кутија крајот форумот за дополнителни зглоб царинење.Отворен крај има анти-лизга функција за подобро грчевито држејќи се за моќта на сврзувачки елементи.Долго шема дизајн ја зголемува и вашата стигне и потпора.Големи ознаки за брз големина идентификација.V-рек клуч на носителот да погодно носат со вас или место во вашата лента со алатки.Надминува ASME перформанси спецификации.Супериорна сила од специјално формулиран и термички обработени Crestoloy легиран челик изградба.Црна манган фосфат заврши за екстремни отпорност на корозија и мазна земјата површини за да се намали триењето.Off-агол вчитување технологија на полето на крајот ја намалува fastener заокружување. 15 степен кутија крајот форумот за дополнителни зглоб царинење.Отворен крај има анти-лизга функција за подобро грчевито држејќи се за моќта на сврзувачки елементи.Долго шема дизајн ја зголемува и вашата стигне и потпора.Големи ознаки за брз големина идентификација.V-рек клуч на носителот да погодно носат со вас или место во вашата лента со алатки.Младата воведува своите најнови линија на професионални механика рака алатки, x10 семејство.Младата x10 ratchets, приклучоци, и клучеви се дизајнирани за употреба во harshest средини, Дали на jobsite, за одат во ваша работа камион, или во фабрика.Младата x10 механика рака алатки се достапни ќе бидат таму за да ви помогне да ја добиете вашата работа побрзо.Младата воведува професионални механика рака алатки, X10 семејство.Младата X10 ratchets, приклучоци, и клучеви се дизајнирани за употреба во harshest средини, дали на jobsite, за одат во ваша работа камион, или во фабрика.Младата X10 механика рака алатки се достапни ќе бидат таму за да ви помогне да ја добиете вашата работа побрзо.Супериорна сила од специјално формулиран и термички обработени Crestoloy легиран челик construction Black манган фосфат заврши за екстремни отпорност на корозија и мазна земјата површини за да се намали friction Off-агол вчитување технологија на полето на крајот ја намалува fastener rounding15 степен кутија крајот форумот за дополнителни зглоб clearance Open крајот има анти-лизга функција за подобро грчевито држејќи се за моќта на fasteners Long шема дизајн ја зголемува и вашата стигне и leverage Large ознаки за брз големина identification V-рек клуч на носителот да погодно носат со вас или место во вашата лента со алатки.

Главните својства