.

Blackhead Смена Алатка За Полнење Pimple Попер Алатка 4 Парчиња Blackhead Extractor Алатка Multicolor Comedone Extractor Алатка Двојно Главата На Акни, Отстранување Комплет Blemish Whitehead Отстранува?

Blackhead Смена Алатка За Полнење Pimple Попер Алатка 4 Парчиња Blackhead Extractor Алатка Multicolor Comedone

DEN 844.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тоа е ергономски дизајниран и лесно можат да бидат управувани на лицето, Т зона, Носот, Брадата или други позиции.Носот blackhead смена алатка се користи за да се отстрани различни големини на blackheads/whiteheads, Miliary осип, Мозолчиња, Флеки, И затнат порите.Во споредба со нормалниот начин на користење на вашите прсти, На comedone extractor алатка остава помалку лузни.Blackhead Смена Алатка за Полнење Pimple Попер Алатка 4 Парчиња Blackhead Extractor Алатка Multicolor Comedone Extractor Алатка Двојно Главата на Акни, Отстранување Комплет Blemish Whitehead Removal Convenient патување : 4 парчиња, Мала големина, Погодно за чување и транспорт, И само зема мал простор во чанта или куферот.Ве молиме погледнете го вториот производ слика за детални големината на pimple пукање kit High-квалитетни материјали : сите blackhead почиста пинцети комплет се изработени од пластика и не ' рѓосувачки челик, Корозија-отпорни, Безбедно да се disinfect, Лесно да се чисти, Може да се користи за различни видови на кожата (како што се чувствителни лице, Мрсна кожата, Сува кожа, Особено погоден за акни на кожата), Pimple blackhead смена extractor алатка за полнење може да се минимизира ризикот од infection Multi-функционални и почиста pimple попер алатка : на blackhead смена алатка за полнење е повеќе хигиенска од прсти.На blemish whitehead отстранување ќе биде добар избор за вас.Во споредба со нормалниот начин на користење на вашите прсти, На comedone extractor алатка остава помалку лузни.Тоа им помага да се отстрани blackheads, Whiteheads, Акни, мрсни честички и акни, Решавање на разни кожа на лицето проблеми, И да се избегне инфекција.Прво ставите топла крпа на лицето област да се отвори порите, А потоа избришете вашиот пора област и алатки со алкохол пред/за време и по.Тоа им помага да се отстрани blackheads, Whiteheads, Акни, мрсни честички и акни, Решавање на разни кожа на лицето проблеми, И да се избегне инфекција.Ве молиме погледнете го вториот производ слика за детални големината на pimple пукање комплет.Прво ставите топла крпа на лицето област да се отвори порите, А потоа избришете вашиот пора област и алатки со алкохол пред/за време и по.Ефектот на отстранување на blackheads и акни е подобро, И ризикот од инфекција е помал.Високо-квалитетни материјали : сите blackhead почиста пинцети комплет се изработени од пластика и не ' рѓосувачки челик, Корозија-отпорни, Безбедно да се disinfect, Лесно да се чисти, Може да се користи за различни видови на кожата (како што се чувствителни лице, Мрсна кожата, Сува кожа, Особено погоден за акни на кожата), Pimple blackhead смена extractor алатка за полнење може да се намали ризикот од инфекција.Носот blackhead смена алатка се користи за да се отстрани различни големини на blackheads/whiteheads, Miliary осип, Мозолчиња, Флеки, И затнат порите.

Главните својства