.

JIJIAO Поправка и Замена на Делови SIM & SD Читач на картички за Контакт Flex Кабел за Galaxy Note 10.1 (2014 Издание) / P600 / P605 Делови

JIJIAO Поправка и Замена на Делови SIM & SD Читач на картички за Контакт Flex Кабел за Galaxy Note 10.1 (2014

DEN 878.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Голем дел во акции, ние испрати пакетот во текот на 24 работни часа.Тестирани пред превозот и 100% работи добро.Одличен за по-продажба на услуги.Тоа е совршено компатибилни со.SIM & SD Читач на картички за Контакт Flex Кабел за Galaxy Note 10.1 (2014 Издание) / P600 / P605. Pls обезбеди доказ за слика или видео ако производот има проблеми по добивањето на pakcage во рок од 14 дена.За product1. Висок квалитет на SIM картичка читателот контакт flex кабел за Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Издание) / P600 / P6052. Замени скршен или неупотребливи објект со нов one3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред shipping4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена parts Items се испраќаат во рок од 3 дена(освен за викенди и празници) и се испраќаат од Кина.

Главните својства