.

Шминка за Чување Козметички Кутија Фиока Dustproof Шминка Организатор Козметички витрини Козметички Случаи Организаторот со Огледало Четка Носителот Водоотпорен (Бо?

Шминка за Чување Козметички Кутија Фиока Dustproof Шминка Организатор Козметички витрини Козметички Случаи Организаторот

DEN 276.72

Износ
Во форма достапна за нарачката

Специфична боја, ве молиме обратете се до физички. Функција : Водоотпорен, Не се лизга мат.☆ Елегантни и stylish Chic и елегантна надворешност, која ги координира со било кој стил или постоечки оркестарот, Одличен подарок за секоја девојка, младите, возрасните, убавина, мода и шминка љубовник.☆ Функција и convenient Keep шминка и додатоци на организиран и лесно достапни се Намали средена, заштеда на време се подготвува, и да се добијат простор — Удобен слот прегради на највисокото ниво го задржува предмети заштитени, исправен, и во место. √ [Прекрасен приказ и продавница] : Кармини, фондации, bronzers, blushes, око сенки, primers, прав и др. Име на производ : Шминка Организатор со Mirror2.Ров средена, не вашата шопинг опсесија!Додадете за складирање за сите вашата убавина и мода essentials.☆ Прекрасен приказ и store Lipsticks, фондации, bronzers, blushes, око сенки, primers, прав и др.За Испорака : Ние обично брод во рок од 1-3 дена, времето за испорака е 15-20 работни дена. ☆ Производ Description1.Исто така, може да се користи за чување на накит, личен прибор, чешлање алатки, keepsakes, и многу повеќе. Материјал : МДФ + Пепел ash3.Исто така, може да се користи за чување на накит, личен прибор, чешлање алатки, keepsakes, и многу повеќе.Чување одговара на повеќето dressers, суета пунктови и countertops.За Боја : се Должи на екранот на уредот и на фотографирањето на животната средина, не може да биде мало боја разлика со вистинскиот објект.☆ Совети За Производот : содржината containes 1 компјутер Шминка Организаторот.Специфична големина, ве молиме обратете се до физички. √ [Функција и удобен] : да се Чува шминка и додатоци на организиран и лесно достапни се Намали средена, заштеда на време се подготвува, и да се добијат простор — Удобен слот прегради на највисокото ниво го задржува предмети заштитени, исправен, и на место. Бруто Тежина : Околу 6kg☆ Козметички и шминка складирање case Organize сите вашата шминка, козметика и додатоци во блескави персоналните убавина шалтер или да се прикаже. √ [Елегантен и стилски] : Шик и елегантна надворешност, која ги координира со било кој стил или постоечки оркестарот, Одличен подарок за секоја девојка, младите, возрасните, убавина, мода и шминка љубовник.Чување одговара на повеќето dressers, суета пунктови и countertops.√ [Козметички и шминка за чување] : Организирање на сите ваши шминка, козметика и додатоци во блескави персоналните убавина шалтер или да се прикаже.

Главните својства