.

2 DIN Автомобил Стерео Радио 7 инчен HD Екран на Допир MP5 Автомобил Мултимедијален Плеер со Apple Carplay Андроид Авто Поддршка за Bluetooth, FM Радио USB SWC Огледало Линк за iOS Android + Б

2 DIN Автомобил Стерео Радио 7 инчен HD Екран на Допир MP5 Автомобил Мултимедијален Плеер со Apple Carplay Андроид

DEN 2231.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Двојно Din Мултимедијални Радио】7-инчен high-definition видео, 1024*600 резолуција, сосема нова А-ниво high-definition IPS екран, капацитивни екран целосен екран на допир, чувствителен операција.Поддршка на различни брендови на неограничен капацитет У диск / USB читач на картички / аудио и видео влез (ПОМОШЕН ВО) / излезни аудио / видео излез. 【Apple Carplay/Андроид Авто】 на i Phone и Android телефони (освен Huawei) може да се користи на Carplay/Андроид Авто функција.Преку USB податочен кабел, можете да испраќате и примате мобилен телефон текстуални пораки, да остварувате повици, мобилна навигација евиденција, и да слушаат музика.IPhone поддржува повикување на "Siri" за да се постигне говорно радио контрола. 【Огледало Линк】 радио плеер поддржува i Phone и Android телефони (Android 4.0-9.0) за да го користите огледалото линк функција.Користење на мобилен телефон, USB кабел за податоци за да се поврзете на радио, потоа екранот на мобилниот телефон може да биде насочена и кон радио екран. 【Bluetooth & FM Радио】Dual-да помине Bluetooth 4.2 верзија/support дојдовни и појдовни повици/синхронизирате address book/support мобилен телефон на репродукцијата на музика/support говорната функција.Можете да пренесувате музика на автомобил стерео преку ФМ, да уживате во оригиналниот стерео во автомобил, радио станици (FM 87.5-108), додадете забавно да се досадни автомобил патување. 【Воланот Контрола, 12 Led Камера】 Користете го управувачот копчиња за контрола на автомобил аудио, што е повеќе погоден за работа и побезбеден за возење. 12 led водоотпорен ноќ визија камера, обратен сликата е појасно.Погоден за паркирање во текот на ноќта.Автоматско префрлање на обратен слика кога наназад. 7-инчен high-definition видео, 1024*600 резолуција, нова А-ниво high-definition IPS екран, капацитивни екран целосен екран на допир, чувствителен операција.Поддршка на различни брендови на неограничен капацитет У диск / USB читач на картички / аудио и видео влез (ПОМОШЕН ВО) / аудио излез (subwoofer) / видео излез (исто екранот дисплеј).

Главните својства