.

OdontoMed2011 Медовина Mallet Стоматолошки Коска Ширење Синус Лифт OSTEOTOMES Нерѓосувачки Челик Инструменти ODM

OdontoMed2011 Медовина Mallet Стоматолошки Коска Ширење Синус Лифт OSTEOTOMES Нерѓосувачки Челик Инструменти

DEN 527.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

МЕДОВИНА MALLET СТОМАТОЛОШКИ КОСКА ШИРЕЊЕ СИНУС ЛИФТ OSTEOTOMES.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МРЕЖА.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 ПРОИЗВОДИ НУДИМЕ рачно изработени на ДОПИР НА СЕКОЈ ИНСТРУМЕНТ.МЕДОВИНА MALLET СТОМАТОЛОШКИ КОСКА ШИРЕЊЕ СИНУС ЛИФТ OSTEOTOMES НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ИНСТРУМЕНТИ ..Odonto Med2011 Инструменти.

Главните својства