.

Protable Neoprene Изолирани Вода Пијат Шише Кулер Превозникот Покрие Ракав Tote Торба Торбичка Држач за на Рака за Дете Децата Жени МАЖИ Biker Патување Качување Велосипедизам ?

Protable Neoprene Изолирани Вода Пијат Шише Кулер Превозникот Покрие Ракав Tote Торба Торбичка Држач за на Рака

DEN 1584.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

【СУПЕР МЕКИ NEOPRENE МАТЕРИЈАЛ】Нашата Болест-Wan шише за вода Превозникот е да се направи на Мека neoprene материјал,кој е лесен и удобен,тоа е Одлично за не ' Рѓосувачки Челик и пластични шишиња, спорт и енергетски пијалаци,таа целосно ќе го заштити вашиот шише површина од тоа да биде изгребани, стружење, истиснување и така натаму. 【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ И да ги чува】На Af-Wan шише за вода носител е лесно да се чисти и машина перат и огради за лесни за складирање.боја никогаш нема да избледи,вие нема да најдете подобар шише за вода превозници. 【МАШИНА ПЕРАТ】На Af-Wan шише за вода носител е лесно да се чисти и машина перат.боја никогаш нема да избледи,вие нема да најдете подобар шише за вода превозници. 【ДОСТАПЕН ВО ИСТИОТ ГОЛЕМИНИ】Нашата Болест-Wan шише за вода Носители има две Шише за Вода Ракави за да го изберете,3.1 X 3.1 X 7.9 инчен ,на neoprene се протега да се вклопи во повеќето шишиња,Купувачи, пријави се вклопуваат се Вклопува 22 оз Долг врат Шише за Вода или Високи Пивски Шишиња, сода со прилагодливи рамо, рака,тоа ќе одговара на сите телесни типови, нема подобро шише за вода носителот кеса за да можете преку ден!Уникатни карактеристики на нашата Болест-Wan neoprene шише за вода превозникот : · 100% сосема нов,направен од висок квалитет на neoprene материјал · Стилски дизајн,мода вашиот живот · Лесен и удобен изолирани Neoprene капакот ,имајте на температура од пиење,исто така, избегнувајте да горат вашата рака · Лесно да се чисти,Машински перат · Заштитете го вашиот шише површина од тоа да биде изгребани, стружење, истиснување и така натаму · Одржува ладен или топол Пијалок температури Кликнете на "Додади во Кошничка" погоре и да ја добиете вашата неверојатна Af-Wan Neoprene шише за вода носителот!.

Главните својства