.

Миризлива Свеќа, Ароматерапијата Свеќа Селски Дома Декор за Стрес Олеснување ,Свадби,Божиќ Подарок, Направени од Природни Соја Восок,Свежо и Елегантен Мешавина од

Миризлива Свеќа, Ароматерапијата Свеќа Селски Дома Декор за Стрес Олеснување ,Свадби,Божиќ Подарок, Направени

DEN 1519.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

[ЛИМОН ТРЕВА Средината мелодија : Ѓумбир, Lemongrass; Опашка мелодија : Пупки на Трева. [100% ПРИРОДНИ СОЈА ВОСОК] Ароматерапијата свеќи направен од чисто природни соја восок, здрава, чиста гори, и подолготраен, не acrid чад, миризливи свеќи може да се ре-запалени многу пати во својата погодност. [ДОЛГО ГОРАТ ВРЕМЕ] Секој миризлива свеќа содржи 7.5 оз на природни соја восок, пополнување вашиот дом со небесен мирис, можете да седнете или не јога со леснотија и да уживате во прекрасно мирисна горат време на 40-50 часа, миризливи свеќи совршен за дом, канцеларија и црква. [МОРА] Миризливи свеќи може лесно да ги красат среќен, топли, романтични фестивал атмосфера.Миризливи canle е мора да има за семејствата во родендени, Божиќ, годишнини, Мајката & Татко Дена, или други празници.Чиста соја миризлива свеќа има прекрасен мирис се фрли дека evaporates во атмосферата, подобрување на вашиот простор создавање на инстант амбиент.Секој scemted свеќа содржи 7.5 оз на боја соја восок, пополнување вашиот дом со небесен мирис, можете да седнете или не јога со леснотија и да уживате во прекрасно мирисна горат време of40-50 часа,миризливи свеќи совршен за дом, канцеларија и црква.Спецификација 7.5 мл секоја свеќа 40 - 50 часа горење временска Димензија : 2.75 во (D) * 3.55 во (Ж) Пакет Содржина : 1 x Лимон & Ѓумбир Миризлива Свеќа ПРЕДУПРЕДУВАЊА 1. Запали свеќа во рамките на очите за да се спречи огнот. 2. Да се чува вон дофат на деца и домашни миленици. 3. НИКОГАШ не близина на нешто што може да се фати оган. 4. Ве молиме да се стави тоа на топлина отпорни на површината само затоа што оваа tinplate ќе се загреат кога свеќа е горење. 5. Горат не повеќе од 4 часа секој пат. 6. Трим фитил да 1/4" пред да осветлување.Не дозволувајте фитил кроења да се акумулира во восок базен. "Вашето Задоволство е наш Највисок Приоритет", контактирајте со нас прво ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.

Главните својства