.

Concetti ди-Lusso Nurpak Адлер Луксузни Бамбус Крпа Set – Мека и Перат турска Бања Крпи за Раце, Лице и Коса – Сет од 6 во Подарок Кутија - 36 x 18 во Мулти-Боја

Concetti ди-Lusso Nurpak Адлер Луксузни Бамбус Крпа Set – Мека и Перат турска Бања Крпи за Раце, Лице и Коса

DEN 576.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

НАПРАВЕНИ за ДА се ПОГЛЕЗИТЕ – Овие бања влошки се направени од влакна од бамбус и памучни, за екстра мекост и квалитет.Поглезите и да се грижи за себе си со овој турски луксузни крпа сет кој, исто така, ќе ги красат вашата бања.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : сетот вклучува 6 Луксузни Рака Крпи (Големина : 36" X 18").КОРИСТЕТЕ го ЗА НИШТО – Совршени за вашите раце, лице и тело.. и за вашите деца се премногу!Овие крпи' мекост е идеален за деца и бебе е деликатна кожа.И најдобриот дел?Тие се перат, брз-суви крпи, која ќе трае засекогаш.ЗДРАВ ИЗБОР – Благодарение на своите природни својства и бамбус влакна, што значи дека овие бања крпи нема да се спаси мириси како и сите други ќе го стори.Се допаѓа ИЛИ ВАШИТЕ ПАРИ НАЗАД – Ова крпа подарок собата е поддржани од страна на нашите 100% гаранција за враќање.Ако не сте целосно задоволни со вашиот производ, ги споделите со нас во секое време во рок од 30 дена и ќе добиете вашите пари назад.Concetti ди-Lusso Nurpak Адлер Луксузни Бамбус Крпа Set – Мека и Перат турска Бања Крпи за Раце, Лице и Коса – Сет од 6 во Подарок Кутија - 36 x 18 во Мулти-Боја.

Главните својства