.

GG1 ЕЛЕКТРИЧНИ - СТАНДАРД DC -- ПЕН ЦЕНТРАЛНА #4882 (ЦРНА, БЕЛА)

GG1 ЕЛЕКТРИЧНИ - СТАНДАРД DC -- ПЕН ЦЕНТРАЛНА 4882 (ЦРНА, БЕЛА)

DEN 1224.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

58609. ПЕН ЦЕНТРАЛНА Карактеристики : Сите нови инструментално.Умре-фрлија рамка, 12-тркала, твин-оперативен pantographs, и E-Z Мате(c) Mark II couplers.Фабрички инсталиран 8-пински џеб приклучок за ДЦЦ декодер инсталација на вашиот избор.Врши најдобри на 22" радиус на кривините или поголема.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ГУШЕЊЕ ХАЗАРД - МАЛИ ДЕЛОВИ!НЕ СЕ НАМЕНЕТИ ЗА ДЕЦА ПОД 3.

Главните својства