.

Boye Пластични Конец за Шиење Игла во Собата, 2pc

Boye Пластични Конец за Шиење Игла во Собата, 2pc

DEN 1903.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Вклучува (2) сина предиво игли за шиење.Игли мерка 3" Л Издржлив и лесен за користење, нашите предиво игли се совршен додаток на вашата дома или on-the-go шиење резерви.Овие игли се идеални за пластични платно и други слични проекти за шиење.Исто така, може да се користи за ткаење во завршува во плетење и капчиња проекти.Едноставен, лесен за употреба, и издржливи - што повеќе не ви е потребно од вашиот игли за шиење?Лесен за полнење што го прави совршен прилог на било материјали за шиење, Овие игли се идеални за пластични платно, ткаење, плетење, и капчиња проекти.Вклучува (2) сина конец за шиење игли кои мерка 3" Л.

Главните својства