.

PandaSpa Масажа Кревет се Тркалаат Расположливиот Не Ткаени Лицето Тек со Precut Дупка 30gsm (Пакување од 4)

PandaSpa Масажа Кревет се Тркалаат Расположливиот Не Ткаени Лицето Тек со Precut Дупка 30gsm (Пакување од 4)

DEN 2518.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Абсорбента, силен и сигурен.Не-плетени материјали, не чупка или звук, како и хартија.Латекс слободни.Чувајте Ги Чисти Површината.Precut Лице Отворање.Panda Spa Масажа Кревет се Тркалаат Расположливиот Не Ткаени Лицето Тек со Precut Дупка 30gsm (Пакување од 4).

Главните својства