.

Благородна Чиста рачно изработени Beaded Кристал AB Боја Закрпи да се Шие на Rhinestones со Камења Sequins Монистра Applique Дизајни Закрпи за Шиење за DIY венчаница Трим 30x60cm (Виолет?

Благородна Чиста рачно изработени Beaded Кристал AB Боја Закрпи да се Шие на Rhinestones со Камења Sequins Монистра

DEN 2150.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

11.8x23.6 инчи.виолетова боја.Материјал : AAAA Кина, дијаманти, дијаманти ноктот, акрилик монистра, итн.Цвет Јака Везени Чипка Јака Applique Закрпи да се Шие на Закрпи Налепница за DIY за Шиење.Високо-квалитетна облека закрпи, чиста рачно изработена облека печ, можете слободно да се стави на облека.

Главните својства