.

Arlgseln Мобилен Телефон Торбичка Трајни Оксфорд Најлон Мажите Појас Паричникот Ракави со ID Кредитна Картичка Џеб одговара 3 Мобилен Телефон Случај за iPhone 11Pro Max/12Mini, Sams

Arlgseln Мобилен Телефон Торбичка Трајни Оксфорд Најлон Мажите Појас Паричникот Ракави со ID Кредитна Картичка

DEN 237.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал : трајни Оксфорд Најлон, Големина : 6.89x3.46x1.57 инчен /17.5 x8.8x4.0cm (L x W x H), Боја : Црна/Сива.Тежина : 95g.Половината Торбичка доаѓаат со 2 x Универзални Телефон Pouck+Појас Тока+Метал Клип+Картички Џеб мултифункционален holster.Висок капацитет телефон ракав може складирање 3 телефони и мулти-картички или копчиња,слушалки,полнење линија.Силна затворање помага во заштитата на вашиот телефон од крек и гребнатини.Уникатен Дизајн, Едноставен и Издржливи,Земете вашите лични и најпознатите вредни предмети, како што се Копчиња,Пари,Пари,Картички,ПРОЕКТ,Слушалка,Телефон за да уживате во outdoor Спортови, како : Лов, Риболов,Пешачењето,Кампување,Велосипедизам,Пешачење,и повеќе.Со голем капацитет на Мобилен телефон ракав може да одговара за сите под 6.9-инчен телефони,како на i Phone 11 Про Max/11 Pro/11/SE2 2020, 6/6s/7/8 Plus/XR/XS/XS Max,Samsung Галакси S20 Ultra/S20/S20 Plus,Имајте на ум 10 Plus/Note20 Ултра/Note20/Note10 Плус/Note9/S10 Plus/S10/S9 Plus/S8,A90/A80/A70/А50/A51/A50 S/A30/A20,A91/A81/A71/A51,J7/J3/J5/J6/J8 и други LG ,Sony,Huawei,Мото,HTC Модел.Компатибилен со Мобилен Телефон модел : i Phone 4.7" 6 G/7 G/8 G/SE 2020 година/6 Plus/7 Plus/8 Plus 5.5"/X/XS/XR/XS max/11/11 Pro/11 Про max/i Phone 12 мини 5.4/i Phone12 /12 Про 6.1/i Phone12 Про Max Samsung Галакси A51 5 G/A71 5 G/S10/S10 ПЛУС/S10 E/S9/S9 ПЛУС/A20/A30/A41/A21/A21s/A41/note20/note20 pro/A21/M01/note20/note20 Ултра/О7 2018/A01 Core/A12/A02 S/A32/A52/A72/M21 S/F41/M31/A10/M10/A20/A30/A50/A30 S/A50 S/A70 S/A51/A71/A81/A91/A31/A41/A11/M31/M21/S20 ултра/S20/S20 плус/m31s/M51/A51 5 G/A21/A42 5 G/S20 FE/F41/S21/S30/S30+/S21+/S30 Ултра/S21 Ултра Huawei Honor30/Honor30 Pro/Чест 30 Pro+/Чест 9 A/Huawei nova7/nova7 se/nova7 Pro/Чест на 30 години/P40/P40 Pro/P40 лајт/NOVA6 SE/Y5 P/Y6p/Y8s/psmart 2020 година/нова lite3 плус"/Y8 P/Y7 P /P40 LITE e/п паметни 2021/mate40/mate40 pro/10 X лајт/mate40 лајт/Nova8/Nova8 se МОТО G8 МОЌ ЛАЈТ/мото edge/G Pro/G9 Плус/G9 Игра/Еден Фузија Плус/G9 Моќ/G 5 G/E7.

Главните својства