.

Миризливи Свеќи за Подарок Сет,4.4 мл Соја Восок Ароматерапијата Свеќи 4 Пакет се Користи за Ароматерапијата, Бања, Јога со Силно Мирис Есенцијални Масла за Стрес Оле

Миризливи Свеќи за Подарок Сет,4.4 мл Соја Восок Ароматерапијата Свеќи 4 Пакет се Користи за Ароматерапијата,

DEN 1245.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Миризливи свеќи подарок сет со 4 пакет,која вклучува 4 мириси, пролет, лаванда, лимон, и медитеранот сл.Aromatherapycandle доаѓа во прекрасен подарок кутија.Направени со користење на води слободни памук, фитили и премиум, мека, високо рафиниран мирис суштината.95% од соја восок, 5% етерично масло.Мирисот е долготраен и миризливи низ целиот процес.Свеќи за дома миризливи : 4.4 оз по свеќа.Еден работното време е околу 25 часа.Повеќе од 100 часа во вкупно.Преносни и обновливи исклучителна Тегла, eachscented свеќа има тегла со исклучителна уметничка модели, погодни за декорација на вашиот дом или чување на мали нешта, по употреба.Ние нудиме целосна наплата & се враќа, ако постои било кој квалитет на проблемот по приемот на производот.Ве молиме купувачите со леснотија.

Главните својства