.

Случај-Мате - Google Пиксели 2 XL Случај - Голи Тешко - Заштитен Дизајн за Пиксели 2 XL - Јасно

Случај-Мате - Google Пиксели 2 XL Случај - Голи Тешко - Заштитен Дизајн за Пиксели 2 XL - Јасно

DEN 311.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ултра тенок профил - само 2,5 мм дебел.јасно, влијание-отпорни на надворешната школка.Заштитни, шок-апсорбирање на браник.Стапките на рамен екран заштита.Тешко е сосема Покажат.Оваа заштитна, две-парче случај го чува кул со нејзината мазна транспарентен заврши и Ултра тенок дизајн.Својот лесен, минималистички дизајн обезбедува стилски профил, додека отпорност тешко Школка и координирање на браник заштитува од удари и падови.Металик хром копчиња акцент и заврши полиран изглед на уредот.

Главните својства