.

Луксузна Соја Ароматерапијата Свеќа Set – Денот на Вљубените Подарок за Жена, Релаксирачки Стрес Олеснување Зацврсна и Смирувачки Етерични Масла Соја Восок од Свеќ

Луксузна Соја Ароматерапијата Свеќа Set – Денот на Вљубените Подарок за Жена, Релаксирачки Стрес Олеснување

DEN 1106.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Луксузна Свеќа Сет за Подарок - Сет вклучува 4 свеќи стручно се помеша со етерични масла и ботанички екстракти.Разни Мириси - Карактеристики релаксирачка свеќа со смирувачки се етерични масла, стрес олеснување свеќа со освежувачки еукалиптус етерични масла, на зацврсна свеќа со ревитализација на бергамот етерично масло, и на спиење лесно свеќа со смирувачки лаванда етерични масла.Без суровост и Вегетаријанска храна, Пријателски - Нашите свеќи се инспирирани од природата и направен со љубов.овие свеќи се ослободени од paraben, phthalate, и глутен.Дрвени Подарок Кутија - Оваа бања сет е идеален подарок за Денот на Вљубените, на годишнина, роденден, или како посебно изненадување.Сојата Восок - Ова стручно помеша делукс свеќи со aromatherapist Џули Фостер ќе донесе топлина и радост на чисти соја бавно запалени свеќи на секој дом.Даде дар на уживање со овој Aromanice Bloomfield Луксузни Соја Ароматерапијата Свеќа Set.By aromatherapist Џули Фостер, ова делукс свеќа сет вклучува сè што вашите посебни некој треба да се откријат нивните зен рок.Комплет вклучува релаксирачка свеќа со смирувачки се етерични масла, стрес олеснување свеќа со освежувачки еукалиптус етерични масла, на зацврсна свеќа со ревитализација на бергамот етерично масло, и на спиење лесно свеќа со смирувачки лаванда етерични масла.Без суровост и вегетаријанска храна, пријателски, овие свеќи се ослободени од paraben, phthalate, и глутен.Оваа бања сет е идеален подарок за Божиќ, на годишнина, роденден, или како посебно изненадување.Поглезите вашата сакана со давајќи им Aromanice Bloomfield Луксузни Соја Ароматерапијата Свеќа во Собата.Aromanice Bloomfield Луксузни Соја Ароматерапијата Свеќа во Собата, 4 Свеќи : Сет вклучува 4 свеќи стручно се помеша со етерични масла и ботанички екстракти Карактеристики релаксирачка свеќа, стрес олеснување свеќа, на зацврсна свеќа, и спијам лесно свеќа без Суровост и вегетаријанска храна, пријателски Бесплатно на paraben, phthalate, и глутен Од aromatherapist Џули Згрижувачките Идеален подарок за Божиќ, на годишнина, роденден, или како посебно изненадување.

Главните својства