.

SCUMAXCON Автомобил Стерео Carplay Androidauto MIB2 RCD360 Про Bluetooth RVC USB 6.5 екран на допир за ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф Tiguan Passat Caddy EOS Passat CC Touran

SCUMAXCON Автомобил Стерео Carplay Androidauto MIB2 RCD360 Про Bluetooth RVC USB 6.5 екран на допир за ФОЛКСВАГЕН

DEN 8616.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Користи Siri за да испратите гласовни команди,да остварувате повици,да праќате текстуални пораки,приказ на мапи,итн.Мапата и музиката да свири интерфејс во исто време.Автомобили произведени пред 2010 година, треба да се избере декодер кабел (ASIN : B081 ZNS9 CW),инаку ова радио не може поддршка мулти-функција воланот.Користење Google податоците за Мапата што треба и постојано ажурирање мапи за слободни, исто така, има real-time GPS навигација и сообраќајот предупредување за да се помогне да ја планирате маршрутата.Тоа не е наш производ.Carplay им овозможува на возачите да користат функциите на телефонот со минимални пречки додека возите.Skada Octavia 2 Kambi 2009 Година Не одговара на "Шкода" Octavia 2 Bj 2010 Година Не се вклопуваат. -ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ : 1 XMIB RCD360 ПРО 2x Power Кабел (Големи и Мали Приклучок) 1x Антенски Кабел Внимание : задна камера не е компатибилен со нашите радио, кое што се препорачува од страна на "често се купи заедно".Како и со IOS корисници, тие користите гласовната команда "OK Google" за да испраќате и примате пораки на различни социјални Апликации,да остварувате повици или медиумите контрола.Ни покаже вашиот автомобил табла слики.На IOS14 бета верзија има додадено позадини,музика,мапи,Siri,и повеќе.Ако вашиот автомобил е следново бренд или сакате да се потврди ако радио одговара.Ако Ви е Потребна за Инсталирање на Задна Камера, ќе може да се види на производи во нашата продавница. -Поддршка, Bluetooth,USB, Sd Картичка,ОПС,RVC Камера(Само AV Камера).За "ФОЛКСВАГЕН" Голф 5 6 Passat Поло Tiguan Caddy Touran EOS CC Jetta Amarok "Шкода" Буба Седиште, "Шкода" и др. Не подржува Dynaudio Систем за Звук и Крилата Систем за Звук.Автомобили произведени пред 2009 година, треба да се избере Портал(ASIN : B07 GFDMHCD),спротивно на батеријата ќе излегуваат во јавноста, што може да предизвика вашиот автомобил не успеваат да започне.Препорачливо е да ја користите алатката за пребарување на врвот од страницата за да го филтрирате модели на автомобили.БЕЗ ПОМОШЕН.Ако ви треба камера, ве молиме контактирајте со нас или побарајте го во нашата продавница.Carplay : Поврзете Iphone на радио преку USB кабел,системот мора да биде најмалку IOS 10.Брзо да ги видите и да работат,да се намали прирачник кликне на екранот, не само што ќе го подобри возењето безбедност, но, исто така, донесе возачко задоволство .-Автомобили пред 2010 година треба да купите декодер(ASIN : B081 ZNS9 CW),инаку ова радио не може поддршка мулти-функција воланот.Ако ви треба ПОМОШЕН функција,ве молиме да го купат(ASIN : B07 CBQ4 NQG).Јазик : Англиски, Германски, Шпански, Руски.【Претпазливост】Овој стерео не поддржува Dynaudio систем и Крилата систем!Поддршка на Сите ПК 35/46 Автомобили (MQB некомпатибилни)."ФОЛКСВАГЕН" Golf MK7 Не одговара на "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б8 Не одговара Multivan T5 2006 Година Не се вклопуваат.

Главните својства