.

wangliwer Компјутерските Звучници Сараунд Систем за Звук ПРЕДВОДЕНА Јазик Игри Длабок Бас USB Кабелска Звучник за Лаптоп КОМПЈУТЕР Театар ТВ Помошен 3,5 мм Преносни Гово?

wangliwer Компјутерските Звучници Сараунд Систем за Звук ПРЕДВОДЕНА Јазик Игри Длабок Бас USB Кабелска Звучник

DEN 2114.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Шарени LED Светло,со шарени светлото за дишење, тоа ќе ви донесе и визуелни и aural уживање.USB снабдување со енергија dirctly, лесна конекција.Голем дијаметар целосна фреквенција на вибрации на звучникот, длабок бас, богата средината на опсегот и јасно treble.Задните бас труба, бас дебел, за да ви донесе висок квалитет на бас.Висока магнетна говорник, да ви даде различни слушање искуство.Карактеристики : Материјал : Plastic Color : Црна Излезна Моќност : 3 WConnection Тип : 3.5 mm Plug Power Набавка : USBDegree на Оддалеченост : ≥40d BSignal на Бучава Сооднос : ≥80d BFrequency : 25 HZ~20k HZChannel : 2.0 Големина : 10*6.5*7cm Package се Вклучени : 2x Speaker1 x Корисникот manual1 x USB cable1x кабел.

Главните својства