.

Strainho Кабел Прилози,Двојно D се Справи,V Облик Рачка,Tricep Јаже,Тежина на Машина Додатоци за Салата, Сила за Обука за Фитнес

Strainho Кабел Прилози,Двојно D се Справи,V Облик Рачка,Tricep Јаже,Тежина на Машина Додатоци за Салата, Сила

DEN 254.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Направени од високо-квалитет цврст челик со хром финиш за да се спречи притисокот од корозија и ' рѓа.Поддршка до 880 lbs (400 кг).Се справува со текстура површината за да не се лизга зголемување на безбедна и цврста потпора за рацете за време на вежбање; V-форма обезбедува балансиран сила да ги двете раце кога ќе го закачите на било салата машина да се изврши.Универзален дизајн овозможува за Употреба со сите кабелски Системи.Одлично за седиште ред вежби за развивање на грбот, рамената, лактите, triceps, и biceps.Двоен D дизајн ви овозможува да се вежба двете раце истовремено.Спакуван вклучува : 1pc двојно d се справи + 1pc snap кука.Ние обезбедуваме 60 дена пари назад и 24 месеци гаранција.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние секогаш ќе застане зад нашите производи и да се фокусира на вашето задоволство.

Главните својства