.

Нов Лаптоп, Говорникот во Собата Лево Десно за HP 630 CQ57 Серија 647315-001

Нов Лаптоп, Говорникот во Собата Лево Десно за HP 630 CQ57 Серија 647315-001

DEN 1007.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нови.Pls потврди сликата пред да се купи. 1.100% Сосема Нов. 2.Дел се преземени од добра работна користи 3.Тестиран и Потврден работи 4.Оваа Subwoofer е гарантирано да работат.Компатибилни со : HP 630 CQ57 Серија.

Главните својства