.

Amcute Compatibe за Блаже Бенд Тенок Тесен Тенка Силикони Замена Wristband со Метална Рамка за Блаже Бендови Жени Мажи Мали Големи (3BlackGRAWHITE, Мали)

Amcute Compatibe за Блаже Бенд Тенок Тесен Тенка Силикони Замена Wristband со Метална Рамка за Блаже Бендови

DEN 239.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Компатибилност : Замена бендови со Розово Злато.Убава Тенок Блаже Бенд : Потенки од оригиналот блаже бенд и многу помалку гломазна.Мали Големи Димензии : Мала големина овозможува 5.5 - 6.7" зглоб.Голема големина овозможува 6.7 - 8.1" зглоб.Мулти Единствени Бои : Црна,Морнарско Сина,Бела,Розова Виолетова,Сива,Светло Цијан.ГАРАНЦИЈА : Купи со доверба, една година wrantty.бесплатен замена услуги со апсолутна доверба за било неисправни производи.Wrantty One година wrantty.БЕСПЛАТЕН ЗАМЕНА услуги со апсолутна доверба за било неисправни производи.Зглобовите Size Small големина погодни за 5.5 - 6.7" зглоб.Големи димензии погодни за 6.7 - 8.1" зглоб.Ако примите погрешна големина на бендот, ве молиме ни e-mail за точната големина, и Тоа мора да биде слободна замена.Мали Голем Тенок Силикони Види Бендови Compatibe за Блаже Овие бенд е потенка и помали, кој го направи на зглобот изгледа потенок и се движат послободно, подобар избор на вежбање за жените и мажите.Тоа го направи на професионални силикони со добра водат, нема потреба да се грижите за деформација или фрактура.Меки и удобни бендови можат подобро да се отпорни на валкани и гребнатини, премиум материјалот нема да дамка или исчезнат, флексибилни и издржливи.Компатибилни Уреди : Компатибилен со Блаже.FAQQ : .

Главните својства