.

Нови Заврши Трактор 3019-2802 Појас Компатибилен Со/Замена За Универзални Производи

Нови Заврши Трактор 3019-2802 Појас Компатибилен Со/Замена За Универзални Производи

DEN 996.72

Износ
Во форма достапна за нарачката

Спецификации : Димензии : 5/8" од 119 3/8", Двојно V појас.Компатибилен со/Замена за John Deere : M141627, M163990. Компатибилен Со / Замена За : John Deere 2027 R Компактен Трактор, 2032 R Компактен Трактор, 2210 Компактен Трактор, 2305 Компактен Трактор, 2520 Компактен Трактор, 2720 Компактен Трактор, 3120 Компактен Трактор, 3320 Компактен Трактор, 3520 Компактен Трактор, 3720 Компактен Трактор, 4010 Компактен Трактор, 4110 Компактен Трактор, 4115 Компактен Трактор, 4120 Компактен Трактор, 4210 Компактен Трактор, 4310 Компактен Трактор, 4320 Компактен Трактор, 4410 Компактен Трактор, 4510 Компактен Трактор, 4520 Компактен Трактор, 4610. 1 година гаранција ги покрива вас во текот на одгледувањето и бербата на грозјето сезони. 100% нов Појас ги исполнува ОЕМ квалитет за трактори и фарма опрема.Потврди дел одговара пред purchasing Compatible со/Замена За : John Deere : M141627 Specs : Појас за Апликација : Deck Belt Тип : Двоен VWidth : 5/8"Должина : 121"Одговара : John Deere : 2210, 2305 и повеќето X серија со 54 C палубата DB Електрични е вашиот одат-на извор за квалитет на електричните делови за возила од секој облик и големина – од мотоцикли и atv настана за автомобили, камиони и чамци.Нашите инженери работи во тесно партнерство со водечките фабрики да се развие електрични компоненти кои се изврши и одговара на ОЕМ стандарди.Се наоѓа во Kingsport, Тенеси, луѓето на ДБ Електрични направи тоа нивната цел е да ја добиете вашата возило се врати на патот, поле, патека или вода.Тие се голема гордост во обезбедување на врвен квалитет на производи за кои ќе се задржи се движи напред.

Главните својства