.

Анти Сина Светлина 32~75 ТВ Екран Заштитник за LCD, LED, OLED & QLED 4K HDTV Анти-Отсјај Следи Филмот,50 1095 * 616

Анти Сина Светлина 32~75 ТВ Екран Заштитник за LCD, LED, OLED & QLED 4K HDTV Анти-Отсјај Следи Филмот,50 1095

DEN 2373.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Се ВКЛОПУВА ГОЛЕМИНИ на ЕКРАН : Одговара за 32"~75" Повеќе големини(framless/врамени),ве Молиме мерка на следење и внатрешна екранот пред купување, со исклучок на рамката.АНТИ-СИНА СВЕТЛИНА ФУНКЦИЈА : Екран заштитник панел најдобри сино-светлина оптички степен на заштита,ја филтрира повеќето од штетната сина светлина,се грижат за очите на семејството и децата, спречување на миопија.МАТ ПОВРШИНА ФИЛМ : На мат површина ќе анти-отсјај и го спречува рефлексија, отпорен на гребење.Се вклопува Остар, Sony, Samsung, Hisense, LG итн lcd, led, 4k oled & qled hdtv прикажува и закривен екран.Не е анти-отсјај матирано слој на заштитна фолија, која може да се намали визуелни пречки предизвикани од дел од екранот отсјај.КАКО ПОДАРОК ЗА ВАШЕТО СЕМЕЈСТВО : Совршен за краток слепи лице, образование, студент, канцелариски работник, социјалните медиуми addict, онлајн гејмер, ps5 гејмер мода љубовник,деца, млади мајка.ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНУВААТ : Почитуваат на екранот само рамка, но лепило бесплатно на екран,лесно да се вклопи,остави без остатоци кога се отстрани и може да се повтори паста и нас.Ние ќе брод вашата нарачка со најбрз логистичка компанија.Ве молиме мерка на следење и внатрешна екранот пред купување, со исклучок на frame.TV Мат Заштитна Film Material : Јапонија Увезени P E T Висок Квалитет Materials Features : Анти-сина светлина / Анти-отсјај / Анти-зрачење/ Анти-ултравиолетови/ Анти-нула/ Анти-кратковидост, Итн.Применливи Луѓе : Everyone Features:★Матирано површина, анти-рефлективен стапка на мат е подобро од тоа на HD верзија, и ефектот е подобар.★4 H Цврстина Нула Слој, Кој го Штити Вашиот Тв Од Дете И домашни Миленици.★Гаранција Меур Бесплатна Инсталација.★Анти-отпечатоци И Маснотии Нечистотија/ Екстра Чувствителни на Допир.Она што Ќе Добиете : 1x Анти Сино Светло Екран Заштитник (Мат Филм)1x Подарок Ткаенина за Чистење▲Ако имате било какви прашања, само пратете ни е-маил, на нашиот персонал за услуги на корисниците ќе се реши за вас во прв пат.

Главните својства