.

Imabari Крпа Органски Памук Бања Пешкир (2 парчиња)

Imabari Крпа Органски Памук Бања Пешкир (2 парчиња)

DEN 1518.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Газа,памук,органски Памук,свила.Вистински Imabari Крпа.Големина : 680mm(26.78") X1300(51.2").Материјал : Органски Памук 97%, Свила 3% (triplex газа)*2 парчиња.Направен во Јапонија.Направен во Јапонија Imabari triplex газа органски бања пешкир. 100% чист органски памук е добро за бебето, добро за животната средина.Оваа крпа е супер абсорбента, мала тежина тенка крпа.Јапонски висока класа Органски крпи направени во Imabari, памук, главниот град на Јапонија, Тие се како мека и свиленкаста како кашмир уште доволно издржливи за секојдневна употреба.

Главните својства