.

Kubla Занаети Емајлирани Поларна Мечка Младенче Trinket Кутија, Акцентирани со Австриската Кристали, 3 Инчи Долг

Kubla Занаети Емајлирани Поларна Мечка Младенче Trinket Кутија, Акцентирани со Австриската Кристали, 3 Инчи

DEN 1216.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Димензии : 3 Инчи Долго x 1.5 Инчи Широка x 2.25 Инчи Висок.Убава емајлирани поларна мечка бебе младенче trinket кутија.Идеален дома декор додаток за curio кабинет колекции.Рачно насликани и емајлирани pewter, акцентирани со Австриската кристали, на шарки капак со магнетни затворање.Декоративни и корисни, ова има минијатурни keepsakes како што се прстени, обетки и мали накит.Користете го овој колекционерски кутија на салон, ноќната или масата во вашата дневна соба, спална соба или канцеларија.Идеален дома декор акцент парче за tabletop, desktop, countertop или ноќната.Произведено во Кина.

Главните својства