.

Тунелот Hammock Зима и Топло Хрчак Тунелот Hammock Кафез Додатоци за Chinchilla Ferret Карамел

Тунелот Hammock Зима и Топло Хрчак Тунелот Hammock Кафез Додатоци за Chinchilla Ferret Карамел

DEN 410.16

Износ
Во форма достапна за нарачката

Лесен за употреба и чистење : лесно и брзо закачите на внатрешноста на кафез со користење на 3 метални куки кои се вклучени.Можете да се откажам хрчак hammock во кафезот колку што ви се допаѓа, па дури и на подот за него да си игра со.Машина перат.Поставен и удобно : на Ferret Hammock не е само радосна, но исто така служи како спие складиште.Тоа се врти вашето домашно милениче е кафез во удобна дома и му дава на вашето домашно милениче многу безбедност.Материјал : Хрчак кревети направени од мека кадифен.Висока топлина индекс, удобно и мека.Издржливи хрчак куќа додатоци дека вашето домашно милениче ќе љубов.Димензии : L x W : 19.7 x 5.9 инчи (50 x 15 cm) Шеќер Едрилица Hammock е погодна за верверички, шеќер едрилици, хрчаци и повеќе.Погоден животни : Хрчак постелнината е совршен за хрчаци, gerbils, шеќер едрилици, стаорци, chinchillas, млади гвинеја свињи, црвените верверички, ferrets, мали гуштери, зајаци, глувци, chipmunks, macaws, gentoo папагали, птици и повеќе.Опис : Hammocks и тунели се дизајнирани да во голема мера се прошири тесниот простор на хрчак или други мали животни е кафез, зголемување на активност простор и забава за мали животни.Тоа е многу нежна и кожа-пријателски за вашето домашно милениче, не ја иритираат вашето домашно милениче и им нуди удобно допир искуство.Карактеристики : Хрчак тунелот hammock - Боја : карамел боја. - Материјал : кадифен. големина на : 50x15 cm /19.69x5.91 во.Белешки : 1. Во зависност од екранот, бојата може да биде посветла или потемна. 2. Големината е за повикување само.Таму може да се 1-3cm разлика во прирачник за мерење. 1 * Хрчак тунелот hammock.

Главните својства