.

[4Pcs-Наместете] Фарови + Агол Светилки Собранието Пушеле Леќа/Amber Агол Компатибилен со Dodge Ram меморија 1994-2002

[4Pcs-Наместете] Фарови + Агол Светилки Собранието Пушеле Леќа/Amber Агол Компатибилен со Dodge Ram меморија

DEN 1941.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

{Fitment} Компатибилен со 94-01 Ram меморија 1500,94-02 Ram меморија 2500,3500. {Светилки Модел} 9004 Висок / Низок Зрак.Светилки Не Се Вклучуваат,Повторна Употреба На Постоечките. {Изглед Надградба} Периодично Ажурирање Фарови за да се Зголеми Возење Безбедност и Донесе Нов Изглед на Вашето Возило. {Лесна Инсталација} Не Модификација или Дупчење е Потребно.Директно Вметнат во Возилото Постојните Инсталации Темперамент. {Пакетот Вклучува} 1 X Пар на Фарови&Агол Светла (Лево и Право).

Главните својства