.

Doo Gro Jamaican Црна Рицинус Климатизација Шампон, 10 Унца

Doo Gro Jamaican Црна Рицинус Климатизација Шампон, 10 Унца

DEN 180.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Промовира здрав раст на косата.Безбедна За Природни И Боја На Косата.Длабоко во кожата и ги отстранува тешки изгради оставајќи коса свежи и слободно да расте.Doo Gro 100% Природни Jamaican Црна рицинус Условување на Коса Шампон, За природни и боја на косата и содржи 100% природни Jamaican црна рицинус.Длабоко во кожата и ги отстранува тешки изгради, Остава косата свежи и слободно да расте, се Безбедни за природни и боја на косата, Промовира здрав раст на косата.

Главните својства