.

3 ЕЕЗ Beanie Шапка Ракавици Шамија за Жените и Мажите Прекумерно Зима Beanie,Топло Руно Наредени екран осетлив на допир Ракавици Шапка Шамија Сет

3 ЕЕЗ Beanie Шапка Ракавици Шамија за Жените и Мажите Прекумерно Зима Beanie,Топло Руно Наредени екран осетлив

DEN 431.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Рака Мие Само.Пакетот Вклучува : оваа шапка ракавици и Шамија во собата за мажи вклучува : 1 Пакет поврзана slouchy beanie шапка, 1 Пакет шамија вратот потопол и 1 Пакет екран осетлив на допир ракавици.Високо Квалитетен Материјал : Оваа зима постави направени од страна на премиум Полиестер поврзана Круг Шамија Обемот : 19.7"-27.6".Ракавици : Една Големина Одговара На Повеќето.Прекрасен ладното време капа, шамија и ракавици сет за жени и мажи облечени додека скијање, сноубординг, уметничко лизгање, создаваат, ангажманот, кампување, планинарење или било отворено зимски спортови и секојдневна употреба.

Главните својства