.

Jemis Жените Baggy Slouchy Beanie Chemo Капа за Ракот на Пациентите

Jemis Жените Baggy Slouchy Beanie Chemo Капа за Ракот на Пациентите

DEN 383.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

60% Полиестер/40% Памук.Рака Мие Само.Оваа женска chemo headwear ткаенини е супер меки и удобни.Лесно да се исчисти & рака мие, се препорачува.Капа погоден за сите лицето, без оглед на она што вашата коса е долга или кратка, ќе изгледа многу модата и има посебен шарм кога носи тоа.Можете да го носат овој мека рак капи затворен или отворен и тие се совршен одмор подароци.Пролет/ Лето /Есен/ Зима, меки, лесни, дише, влага-wicking, пријателски за кожата и не исчезнат исклучите, многу удобен за носење.Голема удобно се вклопуваат, да се постигне стилско, модерно, slouchy изглед со овој beanie шапка.Одличен производ, навистина прекрасно slouchy beanie капи за жените.Една големина одговара на повеќето!.Исклучителна изглед совршено ќе ја нагласи вашата модна смисла.Стилски и популарни, тоа ќе ве изненади со својата бесконечна шарм.Ние сме сигурни дека ќе љубов на модните преголеми slouchy beanie капи за жените и мажите.Оваа beanie шапка ќе биде одличен подарок за оние кои се во третманот на канцер или за оние кои се опоравува од рак.Тие се исто така одличен подарок за оние кои не ја изгубиле својата коса.Убав капа за да одговараат на вашите секојдневна гардероба или да носат елегантна посебни прилики.Многу меки, лесни, удобен и модерен, погоден за сите годишни времиња и ситуации.Одлично за нормален човек или на оние кои се во chemo или губење на косата, или за покривање на косата за скромноста, религиозни причини.Исто така симпатична доволно за да се носат дури и ако не се изгубат на вашата коса!Оваа beanie шамија ќе се исто така одличен подарок за вашите најблиски, семејства или пријатели.Памук chemo капи, удобно, дише и растеглив да одговара на повеќето луѓе.Шапка може да се користи како сонце шапка кога ќе излезе или да биде воздух-услови. 100% Задоволството Загарантирана - 30 дена слободна размена и се враќа.Ве молиме контактирајте со нас, прво ако има било какви прашања.Ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања и да го реши вашиот проблем брзо и ефикасно!. 100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : Полиестер.Големина : 19"-23",може да Растеглив одговара за големи димензии.Боја : Како на сликата покажува.Стил : Јака Шамија & Beanies Карактеристики : Топла и Мека.

Главните својства