.

1Pc Прашина Маска Свадба Целосен Фустан Складирање Торба Булчински Облека Nonwoven Покритие за Home/Ѕид/Соба Декорација

1Pc Прашина Маска Свадба Целосен Фустан Складирање Торба Булчински Облека Nonwoven Покритие за Home/Ѕид/Соба

DEN 1788.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

и премиум, вашиот фустан може да се чуваат добро.Декорација во кујната, партија соба и да покаже роденден момче или девојка колку ти е гајле!.Заштитете го вашиот фустан од тоа да биде уништен и прашина, да се чува далеку од брчки или браздата.Можете да Неверојатен Завршувањето на Вашата Страна.Погоден за фустан заштита дома, во булчински продавници и свадбата на компаниите, итн.Стилски и прекрасен украс доаѓа во сите користиме високо квалитетни материјали.Да се биде паметен и практични долгорочни облека складирање опција, Тоа совршено ќе украсете го вашиот простор.Оваа прекрасна облека чантата, исто така, е совршен за патување и носење на облеката со вас.Тоа може да ви помогне да светне вашиот живот!.Опис Оваа точка е фустан торба, произведени со премиум материјали, така што тоа може да ви послужи за многу години.материјал може да се обезбеди својата издржливост и practicability.совршен за свадба gown складирање.Карактеристики - Боја : Розова - Материјал : неткаени - и премиум, вашиот фустан може да се чуваат добро.- Оваа прекрасна облека чантата, исто така, е совршен за патување и носење на облеката со вас.- Заштитете го вашиот фустан од тоа да биде уништен и прашина, да се чува далеку од брчки или браздата.- Да се биде паметен и практични долгорочни облека складирање опција,- Соодветен фустан за заштита дома, во булчински продавници и свадбата на компаниите, итн.Пакет Including1 x прашина доказ торба Tips Due за рачно мерење и снимање на светлина, боја и големина добил ќе бидат малку различни, и вистинскиот производ ќе примите ќе преовладува.

Главните својства