.

ПЕТИ Вода Веслање Машина Орев Дрвени Rower за Домашна Употреба со LCD Монитор Затворен Кардио Машина Сила за Обука Опрема за Вежбање Тренингот Спорт Фитнес 440LB Максима?

ПЕТИ Вода Веслање Машина Орев Дрвени Rower за Домашна Употреба со LCD Монитор Затворен Кардио Машина Сила за

DEN 1992.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ви благодариме за добра комуникација!- Ние ветува дека ќе брод во рок од 24 часа, а времето за испорака е 7-15 работни дена.- Ние нудиме 24 часа онлајн сервисот, ве молиме слободно да ни порака ако имате било какви прашања.Забелешка : за Подобро да се користи дестилирана вода или промена редовно вода, за да се избегне вода добива бактерии-нападнати.Тишината Тренингот : Со тивок благотворно шум од многу вода, ти никогаш нема да го наруши вашето семејство или соседи додека давање на себе на вистински вода веслање искуство, можете да ред на леснотија и наутро и навечер.- Не се Лизга Нога Pads The веслање машина со не се лизга нога педали кои ќе обезбедат долниот дел од телото стабилност без оглед на вежбањето интензитет. ✪ Зошто Да Го Одберете Нас? - Вода Resistance The ножеви на вода веслање машина обезбеди неограничен отпор и динамичен одговор предизвикан од хармонична интеракција со вода, луѓето и им даваат реална веслање тренингот искуство.

Главните својства

- Material:
Ash Wood
- Assembly Size:
212*50*55cm/83.4*19.6*21.6inch
- Weight Capacity:
200kg/440lbs
- Function:
Relieve Spinal Pressure, Protect Knees, Alleviates Shoulders and Back Pain, Prevent Lumbar Muscle Strain
✪ Excellent Service:
- We offer 100% Money Back or Exchange if the product has any quality issues, you can buy with confidence. :
- We offer 24 hours online customer service, please feel free to message us if you have any questions. Thanks for good communication! :
- We promises to ship within 24 hours, and the delivery time is 7-15 working days. :