.

Мини Преносни Плоштадот Звучници, USB Кабелска Звучник за Лаптоп КОМПЈУТЕР, Паметен Телефон

Мини Преносни Плоштадот Звучници, USB Кабелска Звучник за Лаптоп КОМПЈУТЕР, Паметен Телефон

DEN 214.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Оваа звучникот е компактен и лесен, па така може да се стави овој пренослив говорник во вашата торба.Ова можете да го користите звучникот за да уживате во музика без слушалки или големи жици за надворешни звучници.Изработени од АБС материјал, овој звучник е пренослив и издржливи.USB кабел должина е 100cm, аудио кабел должина е 115cm, loudspeaker (звучник) големина должина е 6.5 см, ширина е 6.5 см, висина е 6.5 см.Тоа е погоден за лаптопи, desktop, лаптопи, КОМПЈУТЕРИ, паметни телефони, таблети, MP3, MP4 и повеќе уреди.Опис : Ова звучникот е компактен и лесен, па така може да се стави овој пренослив говорник во вашата торба.Ова можете да го користите звучникот за да уживате во музика без слушалки или големи жици за надворешни звучници.Изработени од АБС материјал, овој звучник е пренослив и издржливи.USB кабел должина е 100cm, аудио кабел должина е 115cm, loudspeaker (звучник) големина должина е 6.5 см, ширина е 6.5 см, висина е 6.5 см.Тоа е погоден за лаптопи, desktop, лаптопи, КОМПЈУТЕРИ, паметни телефони, таблети, MP3, MP4 и повеќе уреди.Точка Име : Звучникот Материјал : ABS Напојување : USB / DC5 V Тип Интерфејс : USB Фреквенција Одговор : 100-20 KHz USB Кабел Должина : 100cm Аудио Влез : 3.5 mm Должина на Кабел : Аудио Кабел Должина : 115cm Големина Детали : USB Кабел Должина : 100cm/39.37", Аудио Кабел Должина : 115cm/4.53" (Прибл.) Говорникот, Големина : 65mm x 65mm x 65mm/2.56" x 2.56" x 2.56" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, бојата на објектот може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 X Звучникот.

Главните својства